Jak zachować

Jak zachować szczupłą sylwetkę? Trzy porady, dzięki którym powstaniesz się praktyczna i coś!

Prasóweczki

Jak zachować szczupłą sylwetkę? Trzy porady, dzięki jakim zostaniesz się czysta i piękna! Próbowałaś już diet, planów treningowych, kalkulatorów kalorii, naturalnych produktów zdrowotnych lub superpigułek, jakie zamierzałem Ci wesprzeć w utracie wagi? Skoro tak, wówczas nie jesteś taż.

Jak zachować szczupłą sylwetkę? Trzy porady, dzięki jakim zostaniesz się czysta i piękna!

Według zrealizowanych w Polsce badań, ponad 80% osób chcą schudnąć i niemal 70% nie jest usatysfakcjonowana ze bliskiej postaci i czuje presję, aby zrzucić kilka kilogramów. Dzieje się oczywiście nie bez powodu: wiemy, że nadmiar kilogramów może zwiększyć ryzyko chorób serca, cukrzycy, podwyższa ciśnienie natury i kieruje inne choroby. Analiza naukowa wydana w czasopiśmie medycznym Lancet, z lutego 2008 r., powiązała nadmiar masy ciała z 20 innymi sposobami nowotworów, w ostatnim nowotworami endometrium i pęcherzyka żółciowego. Na wesele wygrana w akcji o szczupłą sylwetkę że żyć oczywistsza, niż myślisz. Przeczytaj nasze zasady i zastanów się, czy któraś z wymienionych przez nas okazji nie siedzi na ścianie do korzystania zgrabnej sylwetki!

depilacja woskiem 750

Zapomnij o ekstremalnych dietach
Mogłoby się wydawać, iż im nieco jesz, tym już spełnisz własny obowiązek. Jednak dzieje się zupełnie odwrotnie: ciało reaguje na szybką utratę masy, spalając kalorie mniej efektywnie i zapisując je jako tłuszcz. Zbyt restrykcyjne diety mogą i wywołać zachcianki żywieniowe, które przyczyniają się do powstawania efektu jojo. Każdy plan żywieniowy, który zapewnia, że stracisz więcej niż jeden do dwóch kilogramów tygodniowo bez zadań jest prawdopodobnie krótkotrwały w rezultatach. Rozważ zainwestowanie w sam stworzony dla Ciebie, przez certyfikowanego dietetyka, jadłospis. Wbrew pozorom że się wtedy okazać, że chudnięcie może dobrze nie kontaktuje się z odmawianiem sobie posiłków!

zobacz również Wolno obrotowa opinia

Zrównoważ spalone i zjedzone kalorie
Idziesz na siłownię kilka razy w tygodniu? Pamiętaj, że 30 minut ćwiczeń kardio nie jest bezpłatną przepustką do objadania się. Według badań fundacji International Food Information Council z 2007 roku, zaledwie 10 procent Amerykanów znało liczbę kalorii, jakie powinni jeść każdego dnia a jedynie 44 procent miało jakieś zdanie na materiał zrównoważonej diety oraz prac fizycznej. Czy wiesz ile dokładnie kalorii zjadasz, i ile spalasz? Rozważ zainwestowanie w inteligentną aplikację na smartfona lub specjalny zegarek do śledzenia kalorii, by na bieżąco śledzić energię wytwarzaną i spalaną.

Zwolnij z soli
Naukowcy z Uniwersytetu w Helsinkach spekulują, że wywołane solą pragnienie doprowadza nas do zwiększenia ilości spożywania słodzonych napojów. Suche gardło nawilżaj wodą lub niesłodzonymi napojami i ograniczaj sól w spożywanych posiłkach. Do złych stron spożywania soli, poza najczęściej wymienianym nadciśnieniem tętniczym, należy również zatrzymywanie zbędnych ilości wódki w systemie, co wpływa m.in. wahaniami wagi, uczuciem zmęczenia oraz minusie energii, a też niedogodnościami wizualnymi: opuchniętymi kostkami, stopami i stopami i obrzękiem twarzy, brzucha i bioder.
zobacz również Zdrowa i ładna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *