Abonament dla firm- Inpost

Inpost paczkomat Połczyn Zdrój tel: 730 608 208

Zachodniopomorskie

W nowych czasach grupę ludzi dokonuje zakupy przez internet. Stanowi zatem wygodne przede wszystkim ze powodu na gama owoców oraz ich sposobów, które możemy znaleźć w budowy. Parę kliknięć, pieniądze idą z konta, a już jutro paczka z upragnionym przedmiotem otrzymuje się w polskich rękach. I toż wszystko bez przemieszczania się z łóżka! Stanowi zatem idylla dla ówczesnych klientów. Większość sklepów internetowych oferuje kilka opcji przesyłu paczki do klienta. Najłatwiejszym sposobem przekazu paczek broniły się ostatnio Paczkomaty InPostu.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Moryń

Innowacyjna firma, którą jest InPost, wychodzi naprzód potencjalnym klientom. Oferuje specjalne abonamenty dla firm, dzięki którym potrafią one oszczędzić na sprzedaży paczek, a taż nazwa kurierska zyskuje stałego klienta. Same plusy! Dodatkowo, jeżeli człowiek nie jest do końca przekonany co do grupy pracy pracowników InPostu, może dostać abonament na okres próbny. Je on 150 złotych zaś stanowi możliwe rozwiązanie go do końca 3 okresu rozliczeniowego. Stanowi zatem wyjątkowo dobra droga dla przedsiębiorców, którzy dopiero wkraczają na kiermasz oraz nie wiedzą, jaki będzie popyt na dany towar. Abonament próbny nosi nazwę MicroFirma, a za paczkę Paczkomatową zapłacimy od 8,99 zł, a za kurierską od 11,77 zł. Im bardzo paczek zostanie wysłanych, tym cena pojedynczej paczki będzie niższa.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Moryń

Umowa taka ma zarówno przesyłki wytwarzane przez kurierów do Paczkomatu, kiedy również też dowożone bezpośrednio pod adres zamawiającego. InPost gwarantuje stałą cenę przez cały okres trwania umowy, a dodatkowo zapewnia, że aż 95% paczek dotrze do klienta już następnego dnia. Stanowi zatem szczególnie korzystne w czasie przedświątecznym, gdzie szybka wysyłka prawdopodobnie stanowić na miarę złota. Warunki te dotyczą się wszystkiego z abonamentów.

Abonamenty są wydane na żyjące 12 i 24 miesiące. Mini Firma 300 na 12 miesięcy kosztuje 300 zł. Możemy oddać w jej ramach 20-50 paczek miesięcznie. InPost daje ją przedsiębiorcom, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w e-commerce. Paczki kurierskie już z 11,70, a Paczkomatowe od 8,94.

Midi Firma 600 na 12 miesięcy kosztuje 600 zł i żyje możliwość przekazania nim 50-100 paczek na miesiąc. Paczki kurierskie wyniosą od 11,29 wzwyż, a Paczkomatowe od 8,69 wzwyż. Największym abonamentem niededykowanym, oferowanym przez InPost jest Maxi Firma 1200. 1200 złotych kosztuje wysłanie od 100 do 200 paczek miesięcznie. Paczkomatowe jedzą od 8,56, a kurierskie od 10,71.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Moryń

Abonamenty na 24 miesiące są dwa. Ważny to Niewielkiego Firma 300 (dla wysyłających 20 – 50 paczek miesięcznie), a drugi to Midi Firma 600 (50-100 paczek miesięcznie). W liczbom przypadku paczki Paczkomatowe jedzą od 8,58, a kurierskie od 11,23. W pozostałym przypadku ceny dla paczek Paczkomatowych zakładają się od 8,54, a paczek kurierskich od 10,84.

Wszystkie dane powyżej wartości są cenami netto. Abonament można zwiększyć w perspektyw, jeśli firma nadal będzie się rozwijać. Każda kolejna paczka wysłana ponad limit kosztuje tyle, co w cenniku. Dodatkowo, przedsiębiorcy posiadający abonament otrzymują promocyjne stawki na pomoc zapłaty za pobraniem. InPost każdemu przedsiębiorcy oferuje dedykowaną, przystosowaną do jego potrzeb ochronę przed sprzedażową, a więcej możliwość korzystania z podjazdów kurierskich w wolnym momencie, w relacje z potrzeb. Stawka za paliwo istnieje jeszcze wliczona w cenę abonamentu, nie trzeba się martwić o ukryte koszty.

Pomimo stanowienia w domowej ofercie aż sześciu możliwości wyboru abonamentu, InPost jest wysoki i na kontakt z dłuższymi klientami. Aby otrzymać swoją ofertę abonamentu, należy zetknąć się z firmą. Na stronie internetowej umieszczony został formularz kontaktowy. Można także wziąć z punktu infolinii. Wybranie abonamentu stanowi nadzwyczaj proste – wystarczy wprowadzić na kartkę InPostu w zakładkę z abonamentami, po czym wybrać najbardziej pasujący. Po podaniu danych kontaktowych, wpisaniu nazwy i numeru NIP firmy, chodzimy do rozliczenia również do płatności. Okresem rozliczeniowym jest miesiąc. Wszystko można umieścić bezpiecznie, przez internet.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Moryń

Zobacz również Abonament Dla Firm- Inpost

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *